Müşteriler için en iyi kaliteli hizmet
Bizi Takip Edin:
logo
service

ARAÇ TAMİR SERVİSİ

Yaşam şartlarımızı kolaylaştırmak, kalabalıklaşan hayat ve trafik yoğunluğunda ulaşım imkanlarımızı arttıran hayatımızın vazgeçilmez birer parçası olan araçlarımız zaman geçtikçe ve kullanım süreleri arttıkça çeşitli sorunlarla karşılaşabiliyorlar. Araçlarımızda çıkan en ufak sorundan ciddi problemlere kadar her türlü sorunu oto tamircilerde halledebiliriz. Araçlarımızın belirli mesafelerden sonra genel periyodik bakımlarını yaptırmamız gerekmektedir, zamanı gelince yaptırılmayan araç bakımları hem aracın daha büyük sorunlarla karşılaşmasına hem de araç sahiplerinin can güvenlikleri açısından sorunlara neden olabilir..

Aracınızda meydana gelebilecek her türlü mekanik arızayı en hızlı ve ekonomik şekilde gidermekteyiz. İşinde uzman oto tamir ustalarımız arıza tespitini yaptıktan sonra size arızanın neden kaynaklandığı konusunda bilgi verecek ve yapılması gereken işlem veya işlemleri size anlatacaktır. Yapılması gereken işlemlerin fiyatını muhasebe servisimizden öğrenebilirsiniz. Peki hangi tür mekanik arızaları tamir ediyoruz? Detaylı bilgi için sizleri servisimize bekliyoruz.

TAHMİNİ FİYATLAR

Periyodik Bakım ₺250
Triger Set Değişimi ₺300
Yağ Değişimi ₺50
Kış Bakımı ₺200
Muane Hazırlığı ₺150

NEDEN BİZ

500 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti firmamız Ayrancıoğlı Otomotiv tarafından karşılanmaktadır. Güvenli Alışverişin Keyfini Çıkarın.
Ayrancıoğlu Otomotiv olarak yedek parça toptan, parekende ve araç tamir servisi olarak hizmet vermekteyiz. Tüm binek ve hafif ticari araçlarınında yedek parçalarıyla hizmete bol çeşit uygun fiyat ve güvenilirliğiyle hizmet etmektedir
Ayrancıoğlu Otomotiv güvencesi ve müşteri odaklı yaklaşımıyla sipariş öncesi ve sonrası süreçlerde müşterilerimizin yanındayız.

Becerilerimiz

Vizyonumuz: Sunduğumuz hizmet ve ürünlerimizi yenilikçi ve araştırmacı yönetim politikasıyla , müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteli, hızlı üretim ile sektörde örnek ve lider bir kurum olmak.

Hizmet Kalitesi

Destek Kalitesi

Uzun Süreli Garanti

Hızlı Teslimat